Rankingi najlepszych produktów.

Ranking najlepszych herbatek odchudzających

1

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 100 kobiet w wieku 25-59 lat, borykających się z problemem nadwagi. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność
  2. Trwałość rezultatów
  3. Wygoda
  4. Cena (w stosunku do jakości)

Figura Detox

Figura Detox
9.99 zł
Skuteczność
Trwałość rezultatów
Wygoda
Cena


Opis:
Zawiera tylko naturalne składniki, co sprawia, że jest bezpieczna dla organizmu. Stanowi uzupełnienie dla codziennej diety i ćwiczeń. Efekty stosowania widoczne są już po 10 dniach. Po dwóch miesiącach uda robią się szczuplejsze, znika pomarańczowa skórka, masa ciała zmniejsza się o ok. 3-5 kilogramów. Oprócz walki z nadwagą, pomaga pozbyć się nadmiaru wody w organizmie i oczyszcza go z nadmiaru toksyn. Duży plus za cenę i trwały efekt, który utrzymuje się po odstawieniu herbaty.

wróć do menu ↑

Slim Plus BigActive

Slim Plus - BigActive
5.50 zł
Skuteczność
Trwałość rezultatów
Wygoda
Cena


Opis:
Dzięki obecności L-karnityniy, herbatka stymuluje spalanie tłuszczów. Przy regularnym jej piciu wyraźnie zmniejsza się uczucia głodu, a w to miejsce pojawia się uczucie sytości. Już w pierwszym miesiącu stosowania pomaga w pozbyciu się cellulitu. Efekty związane z gubieniem kilogramów pojawiają się w drugim miesiącu stosowania kuracji. Cena adekwatna do jakości produktu. Duży plus za całkowicie naturalny skład i przyjemny, grapefruitowy smak.

wróć do menu ↑

Figuera 1 Herbapol

Figuera 1 Herbapol
4.76 zł
Skuteczność
Trwałość rezultatów
Wygoda
Cena


Opis:
Zawiera kwas hydroksycytrynowy (HCA), który wpływa korzystnie na trawienie i przemianę materii. W drugim miesiącu stosowania uczucie apetyt się zmniejsza, co bardzo pomaga w walce z nadwagą. Korzystny efekt następuje w przypadku picia 3 razy dziennie naparu z 1 torebki, co dla osób, które prowadza aktywny i zapracowany tryb życia może być kłopotliwe. Spadek wagi pojawia się, ale dopiero po upłynięciu 3 miesiąca picia herbaty, przy ścisłym tosowaniu się do diety. Plus za cenę opakowania.

wróć do menu ↑

Chińska herbatka odchudzająca – FEIYAN

Chińska herbatka odchudzająca FEIYAN
29.99 zł
Skuteczność
Trwałość rezultatów
Wygoda
Cena


Opis:
Plus za to, że działa przeczyszczająco i sprzyja regularnym wypróżnieniom. Minusem jest cena oraz to, że w pierwszych dniach od rozpoczęcia stosowania pojawiają się skutki uboczne w postaci biegunki. Zgodnie z informacją od producenta, optymalny czas kuracji powinien wynosić 3 miesiące, jednak u większości badanych po tym okresie nie wystąpiły oznaki chudnięcia. Cena zbyt wysoka w stosunku do skuteczności produktu.

wróć do menu ↑

CBSe Silueta Yerba Mate

CBSe Silueta Yerba Mate
36.00 zł
Skuteczność
Trwałość rezultatów
Wygoda
Cena


Opis:
Zawiera wprawdzie 20% dziennego zapotrzebowania na cynk i przyjemny, kwiatowo-ziołowy aromat, ale według 85% badanych to jej jedyna zaleta. Efektów stosowania po 2-miesięcznej kuracji nie widać. Kłopotliwe jest również stosowanie – susz należy umieścić w naczyniu przeznaczonym do picia yerba mate, przy czym powinien on zajmować około trzy czwarte objętości naczynia. Następnie należy zastosować bombillę i zalać susz wodą o temperaturze maksymalnie 80 stopni Celsjusza. Napar jest gotowy do spożycia po ok. 3 minutach. Cena nie jest adekwatna do jakości.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz