Rankingi najlepszych produktów.

Ranking zegarków smartwatch

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 osób w wieku 25-39 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Funkcje
  3. Cena (w stosunku do jakości)

Kruger&Matz Style

Kruger&Matz Style
279.00 zł
Jakość
Funkcje
Cena


Opis:
Posiada szereg przydatnych funkcji, m.in. czujnik tętna, stoper, krokomierz, dane o przebytym dystansie i ilości spalonych kalorii. Jednym gestem można odebrać bądź odrzucić połączenie, odtworzyć muzykę, odczytać wiadomość lub odpowiedzieć na nią za pomocą odpowiedniej komendy - wszystko to jest możliwe dzięki sprawnej synchronizacji ze smartfonem (praktycznie każdym). Posiada również wbudowany budzik, kalkulator i kalendarz. Można wybierać w wielu motywach, stylach tarczy i kolorach zegarka. Cena adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Media-Tech Active Watch

Media-Tech Active Watch
75.00 zł
Jakość
Funkcje
Cena


Opis:
Funkcjonalny ekran dotykowy, który sprawnie komunikuje się ze smartfonami i tabletami dzięki możliwości synchronizacji. Wyposażony w wiele przydatnych narzędzi, m.in.: barometr, wysokościomierz, krokomierz, stoper, budzik, monitor snu. Sparowanie ze smartfonem umożliwia szybkie odebranie lub odrzucenie rozmowy oraz odtworzenie muzyki. Ciekawie prezentuje się funkcja Anti-Lost, która informuje o utracie połączenia z telefonem (np. w sytuacji jego zgubienia). Jedyny minus to mała pojemność baterii i pamięci. Plus za przystępną cenę.

wróć do menu ↑

Sony SmartWatch 3

Sony SmartWatch 3
654.43 zł
Jakość
Funkcje
Cena


Opis:
Bardzo dobry organizer informacji. Możliwość wydawania wielu komend głosem, co jest bardzo pomocne. Wbudowane: mikrofon, akcelerometr, kompas, czujnik żyroskopowy, GPS. Wodoszczelny. Niestety silikonowe body, do którego wkładany jest zegarek przed zapięciem na ręce, nie jest odporne na zakurzenie i zabrudzenia - non stop osadzają się na nim pyłki. Kolejny minus to jakość obrazu - elementy na ekranie są słabo wyraziste. Cena nieadekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Huawei TalkBand B2

Huawei TalkBand B2
577.41 zł
Jakość
Funkcje
Cena


Opis:
Można wygodnie rozmawiać, mieć szybki dostęp do najważniejszych informacji i zapisanych danych. Wbudowany rozwinięty, 6-stopniowy czujnik aktywności, który monitoruje ją nawet podczas snu (rytm snu). Bardzo atrakcyjny, elegancki, stylowy design. Pasek i body odporne na kurz i zabrudzenia. Minusy: wyświetlane są powiadomienia wyłącznie o rozmowach przychodzących (wtedy opaska wibruje) - nie ma niestety powiadomień o sms-ch i e-mailach. Opaska czasami pokazuje aktywności, które np. miały miejsce w innych dniach. Niektórych natomiast nie wykrywa automatycznie - trzeba je wprowadzać ręcznie. Ponadto w pełnym słońcu nic nie widać na ekranie. Brak odczytu pulsu, co jest szczególnie istotne dla biegaczy. Cena nieadekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Alcatel One Touch Go Watch

Alcatel One Touch Go Watch
238.01 zł
Jakość
Funkcje
Cena


Opis:
Synchronizuje się z systemami Android i Apple. Wibracje dają znać o przychodzących rozmowach, e-mailach, sms-ach i powiadomieniach z portali społecznościowych. Posiada akcelerometr, wysokościomierz, krokomierz, pulsometr. Nie ma wbudowanego GPS-u. Bateria szybko się rozładowuje, często pojawia się brak zasięgu. Zsuwa się z ręki, jest niestabilny. Słaby odczyt ekranu w słońcu. Cena nieadekwatna do jakości.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz