Rankingi najlepszych produktów.

Ranking męskich spodni narciarskich

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 osób w wieku 25-49 lat, aktywnie uprawiających narciarstwo. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Wykonanie
  3. Wygoda
  4. Cena (w stosunku do jakości)

4F Himal Trek

4F Himal Trek
349.00 zł
Jakość
Wykonanie
Wygoda
Cena


Opis:
Krój bardzo ergonomiczny, wytrzymały, umożliwiający swobodne poruszanie się. Wysoka wodoodporność. Zewnętrzna strona nogawek została dodatkowo wzmocniona, dodatkowo są one odpinane Materiał oddycha i jednocześnie odprowadza wilgoć. Strój zawiera termiczną podszewkę zapewniającą ciepło. Przy przednich kieszeniach wodoodporne zamki. Cena adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Denley

Freestep
89.99 zł
Jakość
Wykonanie
Wygoda
Cena


Opis:
Wytrzymały materiał z wodoodporną, wiatroszczelną oddychającą membraną. Wygodne zapięcie na dwa haki i suwak. Szelki regulowane, plus za osłonę na nerki. Na udach pojemne kieszenie boczne z suwakiem. W nogawkach szczelna osłona przeciwśnieżna i dodatkowe zapięcia rzepem (oprócz suwaków). Stój ciepły, dobrze się w nim jeździ. Szelki nieco się rozregulowują, a rzepy przy suwakach szybko niszczą.

wróć do menu ↑

salomon

Salomon
849.00 zł
Jakość
Wykonanie
Wygoda
Cena


Opis:
Ocieplone i elastyczne, chociaż przy większych szusach nieco ograniczają ruch. Po wewnętrznej stronie nogawek przydatne udogodnienie - otwory wentylacyjne. Nie do końca natomiast radzą sobie z wilgocią i trzymaniem ciepła. Plus za ocieplający polar w pasie. Cena zbyt wygórowana w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

Hi-Tec Presto

Hi-Tec Presto
249.00 zł
Jakość
Wykonanie
Wygoda
Cena


Opis:
Dość elastyczna podszewka, jednak przy bardziej wymagających ruchach nie ma odczucia luzu i oddychania. Wentylacja na udach jest, jednak przy cieplejszych warunkach nieco zawodzi. Ochrona przed wodą i wiatrem działa.

wróć do menu ↑

Wawel Michałki Białe

O'NEILL
599.99 zł
Jakość
Wykonanie
Wygoda
Cena


Opis:
Nie chronią dostatecznie przed niską temperaturą i wodą (szwy i zamki). Membrana traci swoje właściwości już podczas pierwszych prań. Prosty krój modelu to jedna z niewielu zalet tego modelu. Spodnie przy upadkach i szybkich zjazdach zsuwają się. Cena nieadekwatna do jakości.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz