Rankingi najlepszych produktów.

Ranking balsamów nawilżających do ciała

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 30 kobiet w wieku 20-59 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Skuteczność
  3. Wydajność
  4. Cena (w stosunku do jakości)

Topicrem Ultra-Hydratant Corps

Topicrem Ultra-Hydratant Corps
69.00 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Przeznaczony do suchej skóry, która potrzebuje odnowy. Gwarantuje 24-godzinne nawilżanie i ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, czyni skórę miękką i delikatną. Jest bardzo wydajny, wystarcza na 5-6 miesięcy. Po jego nałożeniu skóra staje się gładka i elastyczna. Solidnie nawilża nawet bardzo suche miejsca (np. takie, jak łokcie). Efekt nawilżonej skóry utrzymuje się całą dobę.

wróć do menu ↑

Soraya Professional SPA

Soraya Professional SPA
19.90 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Balsam silnie nawilżający. Szybko się wchłania, poprawia jędrność i elastyczność. Wygodny dozownik. Skóra jest gładka, nie klei się. Dodatkowo modeluje i wyszczupla sylwetkę. Wydajny – opakowanie wystarcza na ok 3-4 miesiące. Efekt nawilżonej skóry jest widoczny już od pierwszego zastosowania. Nie pozostawia tłustego filmu na ciele, utrzymuje się na skórze nawet całą dobę.

wróć do menu ↑

Mixa

Mixa
28.00 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Dobrze nawilża skórę suchą i ekstremalnie suchą, szczególnie w okresie zimy. Działa przeciwłuszczeniowo oraz kojąco na podrażnienia i przesuszenia. Po zastosowaniu czuć ulgę w bolących i piekących, skóra jest miękka i delikatna. Chroni przed działaniem warunków zewnętrznych. Wchłania się jednak dość długo, bo ok. 5 minut. Jest również gęsty, dlatego trudno go rozprowadzić.

wróć do menu ↑

Eucerin

Eucerin
62.40 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Balsam jest dość gęsty i ciężko wydobyć go z opakowania, które jest mało wygodne – zdecydowanie lepiej sprawdziłaby się pompka. Długo się wchłania – trzeba czekać ok 10 minut. Pozostawia tłuste ślady na skórze, poza tym zawiera parafinę i parabeny, co jest największym minusem. Wprawdzie wystarcza na ok 5 miesięcy stosowania, jednak skład i cena to wady, których nie można pominąć.

wróć do menu ↑

Venus

Venus
11.90 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Odrobinę zbyt rzadka konsystencja. Mało wydajny - dla uzyskania efektu nawilżenia trzeba używać przynajmniej 2 razy dziennie. Bardzo wolno się wchłania – trzeba czekać ok 15 minut. Pozostawia na skórze lepką warstwę. Nie ma oczekiwanego efektu ukojenia i komfortu nawilżonej skóry. Zdecydowanie bardziej nadaje się dla skóry normalnej, która czasem ulega przesuszeniu. Jest to „zwykły” balsam, który nie daje spektakularnych efektów.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz