Rankingi najlepszych produktów.

Ranking gier strategicznych na PC

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 25 mężczyzn i 25 kobiet w wieku 18-29 lat. Badani oceniali dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość gry
  2. Oprawa graficzna
  3. Cena (w stosunku do jakości)

Worms W.M.D

Worms W.M.D
59.99 zł
Jakość gry
Grafika
Cena


Opis:
Absolutny powrót do korzeni. Gra, jakiej długo oczekiwali fani Wormsów. Widok 2D, proste tryby, nowa broń, nowe pojazdy i budynki. Duża, różnorodna plansza, widoczny dynamizm rozgrywek. Dwuwymiarowe obiekty prezentują się dobrze technicznie, są mocno realistyczne. Zupełnie nowy silnik z sukcesem odtwarza uwielbiany przez fanów klimat gier z tej serii. Brawa za ręczną grafikę. Gra idealna na weekendowe, wspólne granie.

wróć do menu ↑

Planet Coaster

Planet Coaster
149.90 zł
Jakość gry
Grafika
Cena


Opis:
Gra nawiązuje do cieszącej się dużą popularnością serii RollerCoaster Tycoon. Oferuje możliwość stworzenia parku rozrywki z prawdziwego zdarzenia, m.in. za pomocą konstruowania szalonych kolejek górskich. Pełna dowolność w wyborze motywu przewodniego parku, typu kolejek, czy też w ustalaniu cen biletów wstępu. Duży plus za dopracowane detale, oprawę graficzną i obecność kamery 3D, dzięki której można dokładnie przyjrzeć się parkowi i wprowadzić potrzebne modyfikacje. Za grę trzeba sporo zapłacić, ale naprawdę warto.

wróć do menu ↑

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer
99.00 zł
Jakość gry
Grafika
Cena


Opis:
Mroczny świat fantasy, a w nim cztery grywalne frakcje do dowodzenia nimi: ludzie z potężnego Imprerium, dzicy zielonoskórzy, zaawansowane technicznie krasnoludy oraz wampiry. Starcia pomiędzy frakcjami są bardzo widowiskowe – zdecydowanie bardziej, niż w poprzednich seriach. Jednak wciąż, mimo wszystko, brakuje z lekka dopracowania technicznego i graficznego. Fabuła również pozostawia nieco do życzenia, mogłaby być bardziej wciągająca. Do tego rozgrywka jest dość powtarzalna i schematyczna. Cena wydaje się być nieadekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Master of Orion: Conquer the Stars

Master of Orion: Conquer the Stars
83.77 zł
Jakość gry
Grafika
Cena


Opis:
Kolonizacja planet? Dlaczego nie? 20 układów słonecznych, ponad setka gwiazd, 100 unikatowych technologii do odkrycia i 24 struktury do stworzenia – jest naprawdę dużo do zrobienia. Gra jest przyjemna, schludnie zrobiona, ale jednak czegoś brakuje – chyba najbardziej kuleje mechanika rozgrywki, ubogość systemów gwiezdnych, brak opisów technologicznych. Gra zawiera dość duże uproszczenia, co może być rozczarowaniem dla fanów poprzednich edycji.

wróć do menu ↑

Kozacy 3

Kozacy 3
89.99 zł
Jakość gry
Grafika
Cena


Opis:
12 historycznych nacji do wyboru – każda z nich dysponuje własnym zestawem budynków, oddziałów i technologii. Gracz kieruje potężną armią, którą na bieżąco szkoli. Grafika pozostawia niestety wiele do życzenia – wiele elementów wygląda, jakby było z papieru. Zaznaczanie budynków i jednostek jest mocno utrudnione (nie działa przewijanie ekranu), pojawiają się również inne błędy, np. zbyt małe mapy. Gra niestety często się zawiesza. Cena nieadekwatna do jakości.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz