Rankingi najlepszych produktów.

Ranking kredek do oczu

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet w wieku 20-59 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Trwałość
  3. Wydajność
  4. Cena (w stosunku do jakości)

Bourjois Khol & Contour

Bourjois Khol & Contour
40.00 zł
Jakość
Trwałość
Wydajność
Cena


Opis:
Jej główną zaletą jest naturalny pigment, a także lekka, kremowa konsystencja. Łatwo rozprowadza się po powiece, kolor jest głęboki i trwały – utrzymuje się nawet do 16 godzin. Co ważne, jest hipoalergiczna, łagodna dla oczu wrażliwych, nie powoduje podrażnień. Wzbogacona o witaminę E. Posiada specjalną plastikową zatyczkę, która zabezpiecza przed złamaniem. Jest bardzo miękka, dobrze się rozciera, tworząc efekt smoky eye.

wróć do menu ↑

Artdeco, Soft Eye Liner Waterproof

Artdeco, Soft Eye Liner Waterproof
19.90 zł
Jakość
Trwałość
Wydajność
Cena


Opis:
Tylko do zewnętrznego konturu oka. Dość precyzyjna, sprawna aplikacja. Piękny, intensywny kolor. Plastikowa zatyczka dobrze chroni przed złamaniem. Duży plus za to, że utrzymuje się kilkanaście godzin oraz jest dostępna za przystępną cenę w wielu drogeriach. Wydajna – jedna sztuka wystarczy praktycznie na cały rok (90% badanych używało jej przez ten okres). Nie ma problemów z jej naostrzeniem. Jedyny problem dotyczy tego, że jest odrobinę za miękka, przez co trudniej stworzyć cienką kreskę.

wróć do menu ↑

Vipera Ikebana

Vipera Ikebana
10.99 zł
Jakość
Trwałość
Wydajność
Cena


Opis:
Miękka, rozprowadza się gładko i równomiernie. Daje efekt ładnego, intensywnego koloru, ale tylko przez kilka pierwszych godzin – później kolor nieco traci na intensywności. Łatwa i wygodna w użyciu. Dość szybko pojawia się tzw. panda, czyli odbite kreski na górne powiece. Rozmazuje się po kilku godzinach, szczególnie w kącikach oczu. Rysik dość łatwo się łamie, a sama kredka dość szybko kończy. Na plus przystępna cena.

wróć do menu ↑

L’oréal Paris Color Riche Le Smoky 211 Purple Night

L'oréal Paris Color Riche Le Smoky 211 Purple Night
30.00 zł
Jakość
Trwałość
Wydajność
Cena


Opis:
Specjalna, solidnie przymocowana gąbka umożliwia samodzielne wykonanie profesjonalnego efektu smoky eyes. Szybko i precyzyjnie się ją prowadzi, ładnie podkreśla kształt oka. Dzięki skoncentrowaniu pigmentów zapewnia intensywny, nasycony kolor. Niestety jest problem z trwałością – kredka rozmazuje się już po 3-4 godzinach i odbija się na powiekach, dając efekt „pandy”. Poza tym, nie da się nią zrobić cienkiej kreski. Trudna do zatemperowania, często się łamie, co zmniejsza jej wydajność.

wróć do menu ↑

Eveline, Beauty Line

Eveline, Beauty Line
6.69 zł
Jakość
Trwałość
Wydajność
Cena


Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz