Rankingi najlepszych produktów.

Ranking kremów przeciwzmarszczkowych dla cery dojrzałej

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet w wieku 35-59 lat. Oceniały one dany kremy do przeznaczone do stosowania w dzień, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Skuteczność
  3. Wydajność
  4. Cena (w stosunku do jakości)

Dermedic HYDRAIN3

Dermedic HYDRAIN3
33.70 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Widoczna redukcja ilości bruzd oraz zmarszczek mimicznych już w drugim tygodniu stosowania. Poprawia napięcie skóry, uelastycznia ją i napręża. Silnie nawadnia (odczuwalny wzrost nawodnienia skóry już po ok. 15 minutach) i chroni przed warunkami zewnętrznymi (m.in. działaniem promieni słonecznych). Jest hipoalergiczny, nie powoduje podrażnień. Nie pozostawia tłustych śladów na skórze. Bardzo wydajny – wystarcza na ok 4-5 miesiący. Bardzo wygodne opakowanie, zawierające dozownik. Cena adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Eucerin Q10 ACTIVE

Eucerin Q10 ACTIVE
82.30 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Hamuje drobne zmarszczki mimiczne już w drugim tygodniu stosowania, natomiast głębsze bruzdy – po 2-3 miesiącach. Pielęgnuje wrażliwą skórę, chroniąc ją przed podrażnieniami i przesuszeniami. Nie zawiera parabenów oraz sztucznych substancji zapachowych. Ma dosyć gęstą konsystencję, jednak wchłania się szybko – już po 1-2 minutach. Dobrze nawilża i nadaje się pod makijaż. Jedynym minusem jest cena, aczkolwiek idzie ona w parze z jakością.

wróć do menu ↑

Dr Irena Eris Algorithm

Dr Irena Eris Algorithm
62.99 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Spłyca raczej drobne zmarszczki i linie mimiczne. Wyczuwalne zwiększenie jędrności skóry oraz elastyczności. Skóra po zastosowaniu jest świeża i nawilżona, jednak trzeba dość długo czekać na wchłonięcie się kremu (do ok 7-10 min), co rano może być dla wielu aktywnych zawodowo kobiet kłopotliwe. W zimowe dni potrzebne jest zastosowanie dodatkowo bardziej natłuszczających preparatów. Nieco zbyt rzadka konsystencja. Cena wydaje się być adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Nivea Visage Pure & Natural

Nivea Visage Pure & Natural
27.69 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Bardziej pielęgnuje i nawadnia, niż hamuje oznaki starzenia. Cera wygląda zdrowo i promiennie, jednak zmarszczki nie ulegają spłyceniu. Nie zawiera parabenów i sztucznych substancji zapachowych. Zapach dość ciężki i intensywny jak na krem do twarzy - jest wyczuwalny jeszcze kilka godzin po nałożeniu. Wchłania się stosunkowo szybko, jednak pozostawia wrażenie lepkiej skóry, przez co raczej nie nadaje się pod makijaż.

wróć do menu ↑

Garnier Miracle Cream

Garnier Miracle Cream
34.99 zł
Jakość
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Krem nie spełnia swojej funkcji – wgłębienia na twarzy nie zmieniają się, efekt redukcji zmarszczek jest niewidoczny. Krem nie poprawia znacząco wyglądu skóry, a dodatkowo sprawia, że jest ona tłusta i świecąca. Nałożony w większej ilości pozostawia brzydkie, jasnopomarańczowe ślady, szczególnie w okolicy czoła, brwi i włosów. Cena nieadekwatna do jakości.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz