Rankingi najlepszych produktów.

Ranking tabletek na odchudzanie z piperyną

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet w wieku 21-45 lat z nadwagą powyżej 10 kg. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność
  2. Wygoda stosowania
  3. Efekty uboczne
  4. Efekt jo-jo
  5. Cena (w stosunku do jakości)

Piperine Forte

Piperine Forte
137.00 zł
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
Stężenie piperyny o najwyższej przyswajalności największe na rynku. Preparat skutecznie wspomaga wydzielanie soków trawiennych oraz przyspiesza metabolizm. Podnosi wydolność fizyczną organizmu. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób naturalny i bezpieczny - nawet do 6 kg mniej w ciągu pierwszego miesiąca stosowania kuracji. Brak jakichkolwiek skutków ubocznych, nie występuje efekt jo-jo. Wygoda stosowania - tylko 1 kapsułka dziennie. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Piperine Max

Piperine Max
59.00 zł
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, jednak trzeba je zażywać aż 4 razy dziennie o różnych porach dnia - po pierwsze jest dość kłopotliwe i dla osób bardzo aktywnych może stanowić problem, a po drugie, przy takiej częstotliwości stosowania kuracja trwa 30 dni. Piperine Max, podobnie jak Piperine Forte pobudza wydzielanie soku żołądkowego, usprawnia proces trawienia i zmniejsza uczucie głodu, jednak liczba zrzuconych w pierwszym miesiącu kilogramów wyniosła maksymalnie 4,5. Nie odnotowano efektów ubocznych oraz efektu jo-jo.

wróć do menu ↑

Piperine Turmeric

Piperine Turmeric
59.00 zł
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
Piperyna nie jest główną składową preparatu - tyle samo zawartości ma kurkumina, która ma słabsze właściwości odchudzające. Podobnie jak w przypadku Piperine Max, należy zażywać aż 4 tabletki dziennie, co daje miesięczną kurację. Po upłynięciu 4 tygodniu efekt jest rozczarowujący - maksymalnie 2,5 kg mniej. Wystąpił jeden skutek uboczny - wzdęcia. Brak efektu jo-jo.

wróć do menu ↑

Piperinum Plus

Piperinum Plus
23.70 zł
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
Głównymi składnikami preparatu są: piperyna i młody zielony jęczmień. Należy zażywać jedną kapsułkę dziennie. Produkt kusi ceną, jednak jego działanie jest niewspółmierne do informacji od producenta, który zapewnia, że "większość osób zażywających Piperynę Plus efekty obserwuje już po miesiącu". Po pierwszym miesiącu kuracji u żadnego z badanych nie nastąpiło zrzucenie wagi - potrzeba na to przynajmniej 2 miesięcy. Wystąpił również efekt jo-jo (po 2 tygodniach od zakończenia przedłużonej kuracji).

wróć do menu ↑

Axanta

Axanta
127.00 zł
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
Axanta łączy w sobie 3 substancje: astaksantynę, piperynę oraz kwas foliowy. Opakowanie zawiera 60 tabletek, które należy przyjmować 2 razy dziennie. Skuteczność nie została potwierdzona podczas badań - nie zaobserwowano spadku wagi pomimo decyzji o przedłużeniu kuracji o kolejny miesiąc. Wystąpiły skutki uboczne: nudności, wzdęcia, bóle brzucha. Cena zdecydowanie za wysoka jak na tak niską skuteczność.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz