Rankingi najlepszych produktów.

Ranking tabletek na odchudzanie z szafranem

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet w wieku 25-49 lat z nadwagą powyżej 15 kg. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność
  2. Wygoda stosowania
  3. Efekty uboczne
  4. Efekt jo-jo
  5. Cena (w stosunku do skuteczności)

Bioxyn

Bioxyn
137.00
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
Bardzo skuteczny, pozwala w dość szybkim czasie zrzucić zbędne kilogramy. Efekty widoczne już po pierwszym tygodniu stosowania kuracji - zauważalne spłaszczenie brzucha i poprawa jędrności skóry ciała. Badania pokazały, że w ciągu miesiąca można zrzucić z Bioxynem nawet 12 kg. Brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Wygoda stosowania - wystarczy jedna tabletka dziennie. Na plus zmniejszony apetyt (badane przestały podjadać między posiłkami, zaprzestały również sięgania po słodycze), zwiększona wydolność organizmu, większa energia i zdecydowanie lepszy nastrój. Cena jak najbardziej adekwatna do skuteczności.

wróć do menu ↑

Saffron Extract

Saffron Extract
109.95
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
60 kapsułek, które należy brać dwa razy dziennie (30-dniowa kuracja), co może być dość kłopotliwe dla osób prowadzących aktywny tryb życia i mających dużo spraw na głowie. Zauważalny efekt to zmniejszone uczucie łaknienia, kontrola podjadania. Jeśli chodzi o utratę wagi, nie jest już ona tak spektakularna - w ciągu miesiąca badanym udało się zrzucić maksymalnie 5 kg (30%). U osób badanych nie wystąpił efekt jo-jo, nie pojawiły się również skutki uboczne.

wróć do menu ↑

Magnesium, B6&Saffron

Magnesium, B6 & Saffron
126.99
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
60 kapsułek, które należy brać raz dziennie. Podczas stosowania kuracji maksymalny spadek wagi wyniósł 4 kg (60% badanych). Pojawiły się skutki uboczne w postaci wzdęć, nie wystąpił natomiast efekt jo-jo. Cena nieadekwatna do skuteczności.

wróć do menu ↑

Full Spectrum Saffron

Full Spectrum Saffron
63.07
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
60 kapsułek, które należy zażywać raz dziennie. Podczas trwania kuracji (60 dni) większości badanych udało się schudnąć tylko 2-3 kg. Wystąpiły efekty uboczne w postaci lekkich nudności oraz wzdęć. U ponad połowy badanych w okresie ok 2 tygodni od zakończenia kuracji wystąpił efekt jo-jo. Produkt nie spełnił oczekiwanych rezultatów.

wróć do menu ↑

ASaffron Platinum

Saffron Platinum
66.00
Skuteczność
Wygoda
Efekty uboczne
Efekt jo-jo
Cena


Opis:
60 kapsułek, które należy zażywać 1 raz dziennie. Według informacji od producenta preparat ma za zadanie szybko redukować wagę oraz uczucie łaknienia, jednak podczas kuracji nie wystąpił zarówno pierwszy, jaki drugi efekt. Dodatkowo pojawiły się skutki uboczne - nudności, bóle brzucha, wzdęcia. Produkt nie spełnił swojej roli.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz