Rankingi najlepszych produktów.

Ranking tabletek na potencję

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 mężczyzn w wieku 25-50 lat. Oceniali oni dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność
  2. Efekty uboczne
  3. Cena (w stosunku do skuteczności)

Erozon Max

Erozon Max
157.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Zdecydowanie poprawia potencję. Wydłuża stosunek nawet 4 razy bardziej. Wzwód jest mocniejszy, silniejszy. Kondycja fizyczna podczas stosunku lepsza, więcej energii, można uprawiać seks nawet kilka razy pod rząd. Tabletki pobudzają, znacznie zwiększają doznania i ekscytację podczas chwil intymnych. Codziennie większa ochota na seks. Wytrysk pod całkowitą kontrolą partnera. Penis jest w pełnej gotowości do seksu praktycznie zawsze. Wystarczy jedna tabletka dziennie. Bezpieczny skład (100% naturalne składniki), nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Cena jak najbardziej adekwatna do całości.

wróć do menu ↑

Eron Plus

Eron Plus
179.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Tabletki trzeba przyjmować dwa razy dziennie. Zauważona pewna poprawa sprawności seksualnej i potencji - stosunek wydłużony o maksymalnie 15-20 minut, chociaż na efekty u około połowy badanych trzeba było czekać aż 2 miesiące. Widoczne również zwiększenie ochoty na seks. Nie odnotowano skutków ubocznych. Cena może nieco zbyt wygórowana w stosunku do skuteczności.

wróć do menu ↑

Permen King

Permen King
23.95
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Efekt w postaci poprawy jakości życia seksualnego jest, ale dopiero w 3 miesiącu stosowania kuracji i nie do końca odpowiada temu, o czym zapewnia producent. Wprawdzie składniki ma dobre, o udokumentowanym wpływie na potencję (żeń-szeń, l-arginina, miłorząb japoński), ale ich dawki są stosunkowo małe. Erekcja występuje, ale stosunek trwa o maksymalnie 10 minut dłużej. Mniej, niż 30% badanych mogło bez dłuższej przerwy odbyć kolejny stosunek. Wystąpiły również skutki uboczne w postaci skoków ciśnienia.

wróć do menu ↑

Ereko

Ereko
69.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Produkt ten ma za zadanie zwiększyć poziom testosteronu, co sprzyja poprawie potencji. Podczas trwania kuracji wzrost ten był jednak mało zauważalny, a problemy z potencją zmniejszały się, choć nieznacznie. Na plus naturalny skład i ilość składników (aż 10), ale niestety nie przekłada się to na skuteczność. Ereko nie daje szans na spontaniczność - po zażyciu leku zawsze trzeba odczekać kilkanaście minut i dopiero potem oddać się doznaniom.

wróć do menu ↑

Potentin Power

Potentin Power
99.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Z założenia preparat ma wspomóc erekcję i podnieść męskie libido. Nic takiego się jednak nie dzieje. Wzwód dalej jest niepełny, nie ma kontroli nad wytryskiem, pojawiają się za to skutki uboczne: problemy z ciśnieniem, nadmierne pobudzenie, uczucie niepokoju i bezsenność. Cena zbyt wygórowana w stosunku do efektów.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz