Rankingi najlepszych produktów.

Ranking tabletek na przedłużenie penisa

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 mężczyzn w wieku 22-49 lat. Oceniali oni dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność
  2. Efekty uboczne
  3. Cena (w stosunku do skuteczności)

Penirium

Penirium
157.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Podczas trwania miesięcznej kuracji penis wydłużył się nawet o 7,5 cm. Zmiany nastąpiły również w obwodzie członka - u więcej niż połowy badanych stał się on grubszy o ok 2 - 2,5 cm. Ponadto osiągane wzwody były mocniejsze, a doznania erotyczne silniejsze. Badani wykazywali się większą sprawnością fizyczną podczas erotycznych igraszek, mieli więcej energii i sił witalnych. Penis stał się bardziej ukrwiony i twardy, co znacznie ułatwiło penetrację. Zdecydowany faworyt.

wróć do menu ↑

Penilarge

Penilarge
149.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Składa się wyłącznie z naturalnych składników, które wpływają pozytywnie na pracę układu krwionośnego. Po miesiącu stosowania kuracji członek staje się dłuższy, jednak nie więcej, niż 3 cm. Produkt spełnia się bardziej w walce z potencją, niż w powiększaniu rozmiaru penisa. Plus za brak skutków ubocznych.

wróć do menu ↑

Penis XL

Penis XL
139.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Preparat ma z założenia optycznie powiększyć penisa i wzmocnić jego twardość we wzwodzie, jednak efekty kuracji nie są tak spektakularne - maksymalnie 2 cm dłuższy członek. Pojawił się również jeden skutek uboczny, a mianowicie biegunka. Produkt bardziej skuteczny we wzmacnianiu erekcji, niż wydłużaniu penisa. Cena nieadekwatna do skuteczności.

wróć do menu ↑

Viamax Maximizer

Viamax Maximizer
179.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Producent zapewnia, że bardzo szybko pojawią się widoczne efekty w postaci powiększonego rozmiaru członka, silniejszego wzwodu i dłuższego czasu trwania stosunku, jednak tak naprawdę widoczny jest tylko jeden z nich - mocniejsza erekcja. Większy rozmiar (1-1,5 cm) zaobserwowano dopiero w trzecim miesiącu kuracji. U żadnego z badanych nie wystąpił efekt wydłużenia czasu stosunku. Pojawiły się natomiast skutki uboczne w postaci biegunki oraz nudności. Cena zbyt wygórowana w stosunku do skuteczności.

wróć do menu ↑

Penihuge

Penihuge
69.00
Skuteczność
Efekty uboczne
Cena


Opis:
Według zapewnień producenta efektem stosowania Penihuge ma być powiększenie penisa o 7,5 cm. Kuracja przeprowadzona wśród badanych nie pozwoliła nawet zbliżyć się do tego wyniku. U mniej, niż połowy, penis powiększył się, ale bardzo nieznacznie - maksymalnie do 1 cm. Nie odnotowano szczególnej poprawy sprawności seksualnej oraz wydłużenia czasu trwania stosunku. Wystąpiły nieprzyjemne skutki uboczne: nudności, bóle żołądka, a nawet wymioty. Produkt zdecydowanie nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz