Rankingi najlepszych produktów.

Ranking słuchawek bezprzewodowych

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 osób w wieku 21-40 lat. Oceniali oni dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Wygoda
  3. Cena (w stosunku do jakości)

Philips SHB3060

Philips SHB3060
198.99 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Bardzo ciekawy design. Są lekkie, niewielkie, o składającej się łatwo konstrukcji. Basy są czyste i wyraźne, brak jakichkolwiek szumów. Muzyka dobrze izolowana od warunków zewnętrznych. Słuchawki same dopasowują się do kształtu głowy, nie przylegają za mocno, jak w przypadku wielu innych produktów tego typu. Czas rozmów i słuchania muzyki to aż 11 godzin. Zdecydowanie warte swojej ceny.

wróć do menu ↑

Logitech H600

Logitech H600
268.30 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Dźwięk czysty, bez zniekształceń, mikrofon wyposażony dodatkowo w funkcję redukcji hałasu otoczenia. Zestaw lekki, o 10-m zasięgu i akumulatorze o pojemności ok 6 godzin. Pałąk i miseczki mogłyby być nieco bardziej dostosowane - nie przylegają idealnie, nieco odstają. Plus za składaną konstrukcję.

wróć do menu ↑

WS5 XP Deus

WS5 XP Deus
1,349.00 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Słuchawki odporne na warunki pogodowe, w pełni izolują dźwięk z nich dobiegający. Są lekkie i ergonomiczne, łatwo się składają. Można ich używać ponad 20 godzin bez ładowania. Po założeniu pierwszy raz na głowę pierwsze wrażenie jest takie, że słuchawki są niewygodne. Niestety to wrażenie utrzymuje się z każdym kolejnym ruchem i naturalnie z upływem czasu - dość ciężko je wyregulować. Cena byt wygórowana w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

Pioneer SE-MJ553BT-K

Pioneer SE-MJ553BT-K
269.00 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Plus za sterowanie odtwarzaniem muzyki i zestawem głośnomówiącym z poziomu słuchawek. Pałąk szeroki, jednak mało stabilny, a poduszki wewnątrz słuchawek zbyt twarde. Podczas słuchania muzyki pojawiają się od czasu do czasu szumy i zakłócenia. Cena nieco zbyt wysoka w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

Creative JAM

Creative JAM
159.00 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Słuchawki nie są dźwiękoszczelne, słabo izolują dźwięk od otoczenia. Konstrukcja dość niestabilna, chwieje się i ciągle porusza na głowie. Słyszalne spore szumy i zniekształcenia, chociaż plus za wzmocnione basy i 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz