Rankingi najlepszych produktów.

Ranking wózków dziecięcych trójkołowych

0

Ranking powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 mam w wieku 25-35 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Wygoda
  3. Cena (w stosunku do jakości)

Chicco Activ3 TOP GREY

Chicco Activ3 TOP GREY
1,299.00 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Wózek bardzo prosty w obsłudze, łatwy w prowadzeniu, lekki. Dobrze sprawdza się zarówno na miękkim podłożu, jak i na twardym. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Wózek wyposażony w bardzo wygodny mechanizm sterowania - na jego rączce znajduje się m.in. przycisk hamulca oraz mechanizm operujący skrętami przedniego koła. Na plus amortyzacja kół, która sprawia, że wózek dobrze się prowadzi praktycznie na każdej powierzchni.

wróć do menu ↑

Quinny ZAPP XTRA RED RUMOUR

Quinny ZAPP XTRA RED RUMOUR
697.25 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Wózek jest lekki, z możliwością dwustronnego montażu siedziska (adaptery do montażu w zestawie). Pochylenie przy siedzisku jest regulowane w trzech stopniach przy montażu zgodnym z kierunkiem jazdy, a w dwóch stopniach, gdy zamontowane jest odwrotnie - jest to bardzo wygodne rozwiązanie i sprawdza się np. w trudnych warunkach pogodowych. Na plus amortyzacja na wszystkich kołach, wygodne uchwyty, hamulec nożny na tylnych kołach, koszyk na zakupy. Jedyne, do czego można się przyczepić, to odrobinę za mały kosz.

wróć do menu ↑

Baby Jogger, City Mini GT Black/Greyg

Baby Jogger, City Mini GT Black
1,199.00 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Wózek bardzo łatwo się składa, jest lekki i poręczny. Siedzisko jest wentylowane, posiada osłonę pogodową. Wózek wyposażony dodatkowo w hamulec ręczny i opcję regulowania rączki. Brakuje jednak w tej cenie regulowanego podnóżka, poza tym materiał siedziska nie jest dostosowany do wszystkich typów ubranek - śliskie kombinezony po krótkiej chwili idą w dół wózka. Cena nieco zbyt wysoka w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

TFK Buggster S Air

TFK Buggster S Air
1,439.00 zł
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Na plus opony kół, które nawet przy przebiciu nie łapią od razu kapcia. Wózek jest wygodny w prowadzeniu, jednak trochę rozczarowuje bezstopniowa regulacja oparcia i amortyzacja. Cena nieadekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Jog Tracker

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz