Rankingi najlepszych produktów.

Ranking rolek damskich typu fitness

0

Rolki to jeden z najzdrowszych do uprawiania sportów. Podczas jazdy pracują praktycznie wszystkie duże grupy mięśniowe naszego ciała, a tkanka tłuszczowa spalana jest znacznie szybciej i efektywniej. Które rolki wybrać na początek? Prezentujemy ranking, który powstał na podstawie testów przeprowadzonych na grupie 30 kobiet w wieku 20-45 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Wygoda
  3. Cena (w stosunku do jakości)

Worker Perleta

Worker Perleta
189.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Duży plus za możliwość regulowania rozmiaru buta (i to jednym przyciskiem) oraz za specjalny system sznurowania ułatwiający zakładanie rolek. Podwozie jest mocne, aluminiowe , a rzepy przy zapinaniu podwójne, co sprawia, że na rolkach można się w nich czuć pewnie. Rolki są bardzo uniwersalne - gdy już sztuka hamowania kołami zostanie opanowana, można w każdym momencie odpiąć hamulec znajdujący się przy prawej rolce. Kółka są dobrej jakości, wytrzymałe. Stopa wygodnie układa się w bucie. Cena adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Spokey

Spokey
140.99
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Kółka są odpowiednio twarde i łagodnie pokonują nierówności. Łożyska trwałe, mocne. Płoza jest dość elastyczna, co zwiększa poziom amortyzacji. Solidny system zapinania, uniemożliwiający wysunięcie się stopy. But nie jest do końca wyprofilowany w stosunku do ułożenia stopy - to jedyny, choć dość spory minus.

wróć do menu ↑

Slalom Blackwheels

Slalom Blackwheels
219.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Rolki wytrzymałe, solidne, ciche. Kółka amortyzują drgania powstałe w trakcie jazdy po nierównościach, jednak już po kilku miesiącach jazdy są mocno starte. But średnio wyprofilowany w stosunku do kobiecej stopy. Cena nieco zbyt wygórowana.

wróć do menu ↑

Zealot Ella

Zealot Ella
179.99
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Rolki dość wytrzymałe na jazdę (również po nierównościach), jednak stopa jest w nich mało stabilna - pomimo solidnego, wydaje się, zapięcia, podczas jazdy czuć duży luz w bucie, przechyla się on raz na prawo, raz na lewo. Cena nieadekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

SMJ

SMJ
149.99
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
3-etapowe zapięcie (sznurowanie, rzep, klamra) ma zapewniać stabilność nodze, jednak nie do końca spełnia swoją funkcję - jest sporo luzu w kostce. Z kolei przy mocniejszym zapięciu pojawiają się otarcia i ból. Kółka średnio wytrzymałe, po 2 miesiącach pojawiły się spore otarcia i szeleszczenie. Przy dokładnym przypatrzeniu można dostrzec, że kółka są nieco poluzowane.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz