Rankingi najlepszych produktów.

Ranking ciśnieniomierzy naramiennych

0

Jeśli planujecie zakup ciśnieniomierza, ale nie wiecie, na jaki się zdecydować, zachęcamy do lektury naszego rankingu, który powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 40 osób w wieku 29-59 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Wygoda
  3. Cena (w stosunku do jakości)

ChoiceMMed BP-11

ChoiceMMed BP-11
139.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Ciśnieniomierz bardzo prosty w obsłudze, czytelny, daje rzetelne i wiarygodne wyniki. Duży ekran pokazuje zarówno wynik pomiaru ciśnienia, jak również tętno, datę i godzinę. Urządzenie wyposażone jest w dodatkowy wskaźnik poziomu ciśnienia Światowej Organizacji Zdrowia. Co istotne, zapamiętuje aż 120 pomiarów, co jest rzadko spotykane, jeśli chodzi o sprzęt w tej cenie. Zdecydowanie wart kupna.

wróć do menu ↑

Omron M2Basic

Omron M2Basic
105.84
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Prosty w obsłudze, posiada wszystkie niezbędne funkcje do wykonywania pomiaru ciśnienia tętniczego i pulsu. Pomiary są rzetelne. Urządzenie posiada pamięć pozwalającą na zapisanie wyników 14 badań. Bardzo energooszczędny - 1500 pomiarów na jednym zestawie baterii. Na plus również duży ekran. Cena adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Tech-Med TMA-500PRO/Greyg

Tech-Med TMA-500PRO
89.99
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Nie jest to sprzęt wysokiej jakości, ale jest solidny i podaje rzetelne wyniki. Na plus jest to, że wystarczy nacisnąć jeden przycisk i pomiar rozpoczyna się automatycznie. Ekran jest jasny, przyciski duże - wygodny sprzęt szczególnie dla osób starszych. Sprzęt wykrywa również objawy arytmii.

wróć do menu ↑

Microlife A1 Basic

Microlife A1 Basic
109.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Posiada pamięć 30 ostatnich pomiarów. Działa szybko, jednak kilka razy zdarzyło się, że wykonane po sobie pomiary były dość rozbieżne. Rękaw zakładany dość wysoko, co dla niektórych może być kłopotliwe. Na plus niewielki rozmiar, co ułatwia zabranie go w podróż. Cena jednak nieco zbyt wygórowana w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

YC stabilizator na kolano z szynami

Esperanza Vitality
54.99
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Urządzenie zapamiętuje sporo, bo aż 90 pomiarów, jednak podczas jego używania pojawiają się spore rozbieżności (pomiary wykonywane w krótkim odstępie po sobie). Faktura rękawa może podrażnić skórę co wrażliwszych osób. Aby założyć rękaw, trzeba się trochę namęczyć - trzeba to zrobić jak najwyżej. Pomiary nie uwzględniają daty i godziny, a także rozpoznania arytmii serca.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz