Rankingi najlepszych produktów.

Ranking fotelików samochodowych dla niemowląt

0

Poszukujesz dobrego jakościowo, bezpiecznego i przyjaznego dla niemowlęcia fotelika? Sprawdź nasz ranking, który powstał na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 30 rodziców i ich dzieci. Rodzice oceniali dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Jakość
  2. Wygoda dziecka
  3. Cena (w stosunku do jakości)

Caretero Scope Deluxe Black

Caretero Scope Deluxe Black
309.99
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Fotelik może być używany praktycznie od narodzin dziecka. Duży plus za szeroką regulację nachylenia, zabudowanie boczne oraz możliwość instalacji przodem i tyłem do kierunku jazdy. Pasy wyposażone są w specjalną powłokę, która eliminuje ryzyko otarć, można je dowolnie regulować w prosty i szybki sposób. Dla niemowląt specjalna wkładka redukcyjna, która zapewnia dodatkowy komfort w trakcie jazdy. Fotelik ma sporo miejsca, jest bardzo trwały, przestronny i stabilny.

wróć do menu ↑

MAXI COSI Citi Grey

MAXI COSI Citi Grey
399.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Fotelik jest lekki, wygodnie i sprawnie się go przenosi. Siedzisko jest wyposażone w specjalny, watowany materiał zapewniający komfort jazdy. Duży plus za daszek przeciwsłoneczny, który skutecznie ochrania przed promieniami słonecznymi. Minus z kolei za nieintuicyjny system podnoszenia pasów (wymaga rozebrania fotelika). Cena nieco zbyt wygórowana w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

Babysafe Westie

Babysafe Westie
649.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Na plus to, że fotelik ma regulowane kąt nachylenia oparcia oraz wysokość zagłówka. Dobrze sprawują się też oddychająca tapicerka i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Czasem zdarzało się, że pomimo dopełnienia wszystkich kroków przy mocowaniu fotelika, coś się luzowało i widać było, że delikatnie się porusza. Fotelik nie różni się znacząco od innych, w niższym przedziale cenowym.

wróć do menu ↑

CYBEX Aton Basic

CYBEX Aton Basic
329.00
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Wygląda ładnie i przyjaźnie dla dziecka. Jest to fotelik lekki, łatwy w zamontowaniu. Dobry na pierwsze miesiące życia, ale po ukończeniu pół roku dziecko ma już dość ciasno. Tkanina z dobrego materiału, jednak zdarzało się, że dziecko szybko się pociło w foteliku.

wróć do menu ↑

4 Baby Colby Deluxe

4 Baby Colby Deluxe
136.90
Jakość
Wygoda
Cena


Opis:
Lekki i poręczny, wyposażony w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - czasami wydawało się, że zbyt mocno się "wbijają" w dziecko. Plus za funkcję kołyski i szybkie przypinanie pasów. Minus za daszek, który trzeba dość długo mocować, korzystając z niewygodnych zatrzasków. Pozycja dziecka nieco zbyt bardzo siedząca, co czasami utrudniało zaśnięcie.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz