Rankingi najlepszych produktów.

Ranking kremów przeciwzmarszczkowych na noc

0

Szukasz najlepszego kremu anti-aging na noc? Sprawdź nasz ranking! Oceny zostały przyznane na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet w wieku 26-70 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność działania
  2. Jakość
  3. Cena (w stosunku do skuteczności)

Royal Ageless

Royal Ageless
267.00
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Duży plus za w pełni naturalny skład. Konsystencja kremowa, o przyjemnym zapachu, wchłania się praktycznie zaraz po nałożeniu. U ponad połowy kobiet biorących udział w badaniu (65%) zmiany zaczęły być widoczne już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji - dotyczyły m.in. spłycenia zmarszczek powstałych na obszarze czoła, a także większej gładkości i miękkości skóry. W kolejnych tygodniach zmarszczki wokół oczu i ust uległy widocznemu spłyceniu, zaczęły być mniej widoczne, podobnie, jak cienie pod oczami. Kondycja skóry była lepsza, niż po pierwszym tygodniu stosowania - zyskała zdrowy, naturalny koloryt, stała się bardziej jędrna, napięta i elastyczna. Po przespanej nocy skóra wciąż była nawilżona i ten efekt utrzymywał się przez cały dzień. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.

wróć do menu ↑

Colway Natural Collagen

Colway Natural Collagen
227.00
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Krem ma delikatną, kremową konsystencję, w miarę szybko się wchłania. Po jego miesięcznym stosowaniu skóra stała się bardziej napięta i nawilżona, zmniejszeniu uległy również cienie pod oczami. Jeśli chodzi o zmarszczki, efekt spłycenia widać głównie przy liniach umiejscowionych na czole oraz przy drobnych zmarszczkach.

wróć do menu ↑

Perle Bleue

Perle Bleue
237.00
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Lekki, przyjemnie się go nakłada. Na plus fakt, że po przebudzeniu nie pojawia się uczucie suchej skóry. Mniej więcej po miesiącu stosowania kremu widać różnicę, jeśli chodzi o drobne zmarszczki - jest ich mniej. Efekt widać również w kącikach oczu oraz dookoła nosa, jednak najgłębsze bruzdy pozostały na swoim miejscu. Cena nieco zbyt wysoka w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

Le Reve

Le Reve
237.00
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Daje uczucie nawilżenia, jednak po kilku godzinach znika. Po około półtoramiesięcznym stosowaniu kremu cera wydaje się być bardziej promienna i jaśniejsza, poprawia się również owal twarzy, jednak efekt wypełnienia zmarszczek i wygładzenia skóry jest niesatysfakcjonujący. Oczekiwania były jednak dużo wyższe.

wróć do menu ↑

Goji Cream

Goji Cream
169.00
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Producent zapewnia, że krem działa 24 godziny od aplikacji, ale tak naprawdę efekt napięcia i nawilżenia utrzymuje się 2-3 godziny po nałożeniu kremu na twarz. Trzeba trochę odczekać, zanim się wchłonie. Dość mocno natłuszcza, przez co można odnieść wrażenie, że twarz nadto się błyszczy. Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, nie stwierdzono dużych ubytków zmarszczek - cera nad ustami, w kącikach oczu i przy nosie wydaje się nieco gładsza, jednak biorąc pod uwagę cenę produktu, oczekiwany efekt powinien być zdecydowanie większy.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz