Rankingi najlepszych produktów.

Ranking korektorów ortopedycznych na haluksy

0

Doskwiera Ci koślawy paluch? Chodzenie sprawia Ci ból? Sprawdź, który korektor ortopedyczny wybrać! Oceny zostały przyznane na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet w wieku 25-65 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność działania
  2. Jakość
  3. Cena (w stosunku do skuteczności)

HalluPro

HalluPro
137.00 zł
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Bardzo istotne, że korektor, w odróżnieniu od wielu produktów tego typu, można zakładać nie tylko na noc, ale też na dzień. Nosi się go swobodnie, bezpiecznie, nie uwiera, dopasowuje się do stopy oraz obuwia. Już po kilku godzinach obrzęki na dużym palcu zmniejszają się, podobnie, jak uczucie bólu. Korektor składa się z wysokojakościowego materiału, dzięki czemu jest w stanie nie tylko korygować ułożenie palców oraz stopy, ale również odprowadzać wilgoć i zmniejszać dyskomfort podczas chodzenia. Po miesięcznej kuracji palce układają się prawidłowo, kości i stawy są wzmocnione. Produkt wart swojej ceny.

wróć do menu ↑

Colway Natural Collagen

Hallu Motion
147.00 zł
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Aparat do stosowania nocą. Oprócz niwelowania haluksów wspomaga również funkcjonowanie stawu skokowo-goleniowego. Stopa czuje się w nim dobrze, można spokojnie spać, nie występuje ból oraz podrażnienia. Jest dość skuteczny, jednak kuracja z jego użyciem trwa ok 3 razy dłużej, z uwagi na możliwość zakładania tylko w godzinach nocnych.

wróć do menu ↑

Perle Bleue

Hallufix Gel
129.00 zł
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Plus za możliwość stosowania aparatu w dzień (najlepiej dobrać szerokie obuwie, bo do nie każdego się mieści) za wkładkę żelową. Wydaje się łatwy w zakładaniu, jednak potrzeba trochę czasu, aby wszystkie klamry dobrze dopiąć. Wśród badanych zdarzały się sytuacje, podczas których aparat zmieniał swoją pozycję, pomimo prawidłowego zapięcia. Około 60% badanych odczuło poprawę (zarówno w zmniejszeniu bólu, jak i wyglądzie palców) po korzystaniu z aparatu przez około 2 miesiące.

wróć do menu ↑

Le Reve

Hallu corrector
49.00 zł
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Aparat dość solidnie wykonany, jednak z uwagi na ilość elementów nie zmieści się do buta - do użytku tylko w domu. Szyna dopasowuje się do kształtu stopy, ale zawias u około 30% badanych "zawieszał" się, przez co nie można było swobodnie się przemieszczać. Co do efektów, poprawa w ustawieniu palców wystąpiła tylko u 20% badanych.

wróć do menu ↑

Goji Cream

Aparat korekcyjny MARCIN
33.04 zł
Skuteczność
Jakość
Cena


Opis:
Aparat przeznaczony do stosowania w trakcie snu lub wypoczynku, nie nadaje się do chodzenia. Nieco za bardzo uciska palec, ostre kanty powodują podrażnienia. U 95% badanych nie wystąpiła poprawa (kuracja trwała 2 miesiące).

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz