Rankingi najlepszych produktów.

Ranking feromonów dla mężczyzn

0

Czy wiesz, jak skutecznie uwodzić w XXI w.? Sprawdź nasz ranking feromonów! Oceny zostały przyznane na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 50 mężczyzn w wieku 25-65 lat. Oceniały one dany produkt, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Skuteczność działania
  2. Długość czasu działania
  3. Cena (w stosunku do skuteczności)

Pheroin

Pheroin
187.00 zł
Skuteczność
Czas
Cena


Opis:
Dyskretne, niewyczuwalne. Zawarty w nich, silnie stężony Androstadienon (nowo odkryty, przełomowy feromon) na kobiety oddziaływuje niezwykle silnie. Wystarczy jedno psiknięcie, a same podchodzą, rozpoczynają rozmowę, są otwarte i chętne do nawiązania kontaktu. Przytulają się, dotykają. Po użyciu feromonów samemu również dużo łatwiej nawiązać kontakt, nie tylko podczas spotkań towarzyskich, ale również w sytuacjach zawodowych. Mężczyźni, którzy wypróbowali feromony podczas okresu badania, czuli się bardziej pewni siebie, towarzyscy i elokwentni, nawiązali dużo obiecujących znajomości. Działają już po 30 minutach od momentu zastosowania, a ich działanie utrzymuje się praktycznie 24 godziny na dobę. Produkt bardzo wydajny, zdecydowanie wart swojej ceny.

wróć do menu ↑

Chikara

Chikara
247.00 zł
Skuteczność
Czas
Cena


Opis:
Dość wydajne. Prowokują do kontaktu, eksponują indywidualność stosującego je mężczyzny, dodają odwagi również w kontaktach zawodowych. W składzie znajdują się: Androstenol, Androstenon, Androsteron oraz "4 nowe feromony, które nie pojawiły się w żadnym innym produkcie" - brzmi to odrobinę podejrzanie, tym bardziej, że nigdzie nie pojawiają się nazwy tych feromonów. Jeśli chodzi o cenę w stosunku do działania, wydaje się ona jednak nieco zbyt wysoka.

wróć do menu ↑

Chakra

Chakra
99.90 zł
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Producent daje gwarancję 100% podrywu, jednak według przeprowadzonego badania nieco ponad 60% mężczyzn w nim uczestniczących stwierdziło, że dały one jakikolwiek efekt. Najbardziej widoczne efekty to wzbudzanie zaufania, większa pewność siebie, podkreślenie osobowości - jednak miało to większe odzwierciedlenie w kontaktach zawodowych. Działanie utrzymywało się mniej więcej ok 2-3 godzin.

wróć do menu ↑

Pheromax

Pheromax
295.00 zł
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Zawierają trzy feromony - androstenol, androstadienon i androstenon, jednak podczas ich używania można było odnieść wrażenie, że ich proporcje i stężenie nie są wystarczające, gdyż efekt, jeśli wystąpił (doświadczyło tego nieco ponad 50% badanych) był dość krótkotrwały. Objawiał się poprawą relacji towarzyskich, ułatwiał nawiązywanie nowych znajomości, dodawał pewności siebie, jednak nie miało to przełożenia na zachowanie kobiet w takim stopniu, jak można było oczekiwać. Cena zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości.

wróć do menu ↑

Love & Desire

Love & Desire
119.90 zł
Skuteczność
Wydajność
Cena


Opis:
Kompilacja czterech feromonów: androstenolu, androstenonu, androsteronu i androstadienonu. Tutaj, podobnie, jak w powyższym produkcie, wydaje się, że dobranie składników i proporcje nie są wystarczające - tylko 40% badanych odczuło jakiekolwiek efekty, spośród których te najczęściej występujące to: dodanie pewności siebie, większa odwaga, poważanie (ale głównie u partnerów biznesowych). Cena jednak nieco zawyżona.

Czy zgadzasz się z naszym rankingiem?

Zostaw komentarz